LIO-stagiaire groep 1/2c

Op de PBS geven we met plezier de ruimte aan stagiaires die vanuit allerlei opleidingen bij ons op school werken aan hun ontwikkeling. Het is mooi om zo een bijdrage te mogen leveren aan de opleiding van onze toekomstige collega’s.

 

Komend jaar hebben we een Leraar-in-Opleiding op onze school. juf Sylvana de Marco zal vanaf het begin van het schooljaar tot en met medio mei op de maan- en dinsdagen aan de slag gaan in groep 1/2c, dit onder begeleiding van juf Kim. 

 

Hieronder stelt zij zich aan u voor:

 

Mijn naam is Sylvana de Marco. Ik ben 23 jaar oud.

 

Ik zit in mijn afstudeerjaar van de lerarenopleiding in Vlissingen.

 

Voordat ik heb gekozen voor de lerarenopleiding, heb ik een vooropleiding gevolgd als onderwijsassistent. Nu een aantal jaar later, kan ik zeggen dat ik mag beginnen aan mijn afstudeerjaar van de lerarenopleiding.

 

Met volle moed begin ik in augustus mijn afstudeerjaar op de Beatrixschool in groep 1/2.

 

Ik zal in deze klas een aantal dagen per week aanwezig zijn en zal dan ook veel lessen verzorgen.

 

Ik heb er zin in om dit jaar met veel plezier tegemoet te gaan en er iets leuks van te maken.